Airsoft Oradea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Airsoft Oradea forum Club Sportiv Weekend Warriors Team
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Salutare tuturor

Go down 
5 posters
AuthorMessage
DIAS

DIAS


Posts : 27
Join date : 2011-10-05
Age : 54
Location : Oradea

Salutare tuturor Empty
PostSubject: Salutare tuturor   Salutare tuturor Icon_minitime08/10/11, 11:48 am

Bine v-am gasit pe toti. Numele meu este Calin aka DIAS. Am inceput cu stangul si am postat ceva la "zile de joc" si am fost taxat corespunzator. Imi voi insusi pana duminica regulamentul sper, si as vrea sa va cunosc indeaproape. Ne uneste in primul rand pasiunea pentru arme si domeniul militar ( pe maine asta ma caracterizeaza ca hobby) si repet as vrea sa vad ce inseamna airsoft live. Sunt un jucator de paintball , am o arma personala proprie, un X7 Tippmann tuningat si de curand un Walther P99 DAO CO2 . Astea fiind spuse inca odata sorry pt inceput si sper sa ne vedem maine.
Back to top Go down
BLACKSTONE
Weekend Warriors
BLACKSTONE


Posts : 1435
Join date : 2009-10-31
Age : 48
Location : Oradea

Salutare tuturor Empty
PostSubject: Re: Salutare tuturor   Salutare tuturor Icon_minitime08/10/11, 04:39 pm

Bine ai venit si te asteptam pe terenul de joc ! In cazul in care ai intrebari sau nelamuriri legate de airsoft , te rog nu ezita sa ne intrebi.
Back to top Go down
Claudiu M9
A.R.G.U.S
Claudiu M9


Posts : 1021
Join date : 2010-07-16
Age : 41
Location : Oradea

Salutare tuturor Empty
PostSubject: Re: Salutare tuturor   Salutare tuturor Icon_minitime08/10/11, 07:28 pm

Bine ai venit Smile
Back to top Go down
http://www.saf.youpc.ro./
Tschecke
Weekend Warriors
Tschecke


Posts : 456
Join date : 2010-01-17
Age : 52
Location : Oradea

Salutare tuturor Empty
PostSubject: Salutare tuturor   Salutare tuturor Icon_minitime09/10/11, 03:00 pm

Bine ai Venit !!!
Back to top Go down
DIAS

DIAS


Posts : 27
Join date : 2011-10-05
Age : 54
Location : Oradea

Salutare tuturor Empty
PostSubject: Re: Salutare tuturor   Salutare tuturor Icon_minitime09/10/11, 07:57 pm

Claudiu M9 wrote:
Bine ai venit Smile

Salut ! Nu am vazut nicaieri nr de tel. Imi spui te rog numele persoanei si un nr de tel pentru colegul care are acel TAVOR?
Back to top Go down
hayabusa
Weekend Warriors
hayabusa


Posts : 2788
Join date : 2009-10-26
Age : 78
Location : Lost haven - Oradea

Salutare tuturor Empty
PostSubject: Re: Salutare tuturor   Salutare tuturor Icon_minitime09/10/11, 09:20 pm

Este mike pe forum.
Back to top Go down
Sponsored content





Salutare tuturor Empty
PostSubject: Re: Salutare tuturor   Salutare tuturor Icon_minitime

Back to top Go down
 
Salutare tuturor
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Airsoft Oradea :: Regulament airsoft :: Colţul incepătorului-
Jump to: