Airsoft Oradea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Airsoft Oradea forum Club Sportiv Weekend Warriors Team
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 gun virus

Go down 
5 posters
AuthorMessage
FLU




Posts : 1
Join date : 2011-06-09
Age : 45
Location : oradea

gun virus Empty
PostSubject: gun virus   gun virus Icon_minitime10/06/11, 09:33 pm

incepe cu dragostea fatza de arme albe le si fabric dar armele de foc sunt adevaratele mele iubite ,cum mie frica sa nu daunez cu un glontz cuiva am apelat la arme mai neletale tir sportiv paint ball si de anul asta am descoperit airsoftul wow dragoste la prima vedere detalii replici unu la unu o arma real nar nu omoara ......zilele trecute am circulat pe o strada in interes de serviciu ce vad la colt de strada doi tipi si un trancan ...reactie frana tras pe dreapta si dau buna ziua baietilor din doua intrebari cer arma si spre mirarea mea mi sa da pai filingul a fost pe masura si voi stiti deja de ce . acum stiti de unde si pana unde [poate ma ajutati voi cu sfaturi idei caut arma ,demersurile pas cu pas , si orice idee sau critica o primesc deoarece daca stii cea ce trebuie e mai usor sper sa posed cat mai curand o arma si sa fiu primit printre voi cat de curand


ps:cine are vreo oferta de arma astept cu drag stou_de-stou id mess sau alexandru.herlea@yahoo.com e-mail cu poze sau directionari pe pagini ptidentificare
Back to top Go down
SWAT
SAF
SWAT


Posts : 623
Join date : 2010-04-14
Age : 47
Location : Oradea

gun virus Empty
PostSubject: Re: gun virus   gun virus Icon_minitime10/06/11, 09:39 pm

Salutare si bine ai venit.
Mai intai spune-ne cam ce tip de arma din realitate ti-ar place, si in functie de aia vom sti cam incotro sa te indreptam si ce sa-ti recomandam sau ce sfaturi i-ti dam.
Dar te asteptam la un joc, unde vei avea ocazia sa pipai diferite modele, sa pui intrebari si.... de ce nu, sa simti feelingul.....
Back to top Go down
BLACKSTONE
Weekend Warriors
BLACKSTONE


Posts : 1435
Join date : 2009-10-31
Age : 48
Location : Oradea

gun virus Empty
PostSubject: Re: gun virus   gun virus Icon_minitime10/06/11, 10:05 pm

In primul rand as dori sa te rog sa-ti completezi datele la profil. Urmatorul pas important este , asa cum a zis si SWAT , sa vii la un joc . Acolo poti sa vizualizezi mai multe tipuri de replici si mai multe genuri de echipament . Verifica zilele de joc , acolo se anunta cand si la ce ora iesim la joc.
Intre timp daca ai intrebari , te rog nu ezita sa le expui.
Back to top Go down
Claudiu M9
A.R.G.U.S
Claudiu M9


Posts : 1021
Join date : 2010-07-16
Age : 41
Location : Oradea

gun virus Empty
PostSubject: Re: gun virus   gun virus Icon_minitime11/06/11, 09:14 am

bine ai venit
Back to top Go down
http://www.saf.youpc.ro./
MILU
SAF
MILU


Posts : 720
Join date : 2009-11-20
Age : 45
Location : Oradea

gun virus Empty
PostSubject: Re: gun virus   gun virus Icon_minitime11/06/11, 10:16 pm

bine ai venit

"zilele trecute am circulat pe o strada in interes de serviciu ce vad la colt de strada doi tipi si un trancan " asta ii cam dura. ce faceau pe strada cu el? se plimbau, parada modei?
Baieti aveti grija cum le transportati ca poate sa iasa nasol. Degeaba sunte-ti in club legal ca transportul replicilor ar trebui sa se faca conform legilor
Back to top Go down
Sponsored content





gun virus Empty
PostSubject: Re: gun virus   gun virus Icon_minitime

Back to top Go down
 
gun virus
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Airsoft virus

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Airsoft Oradea :: Regulament airsoft :: Colţul incepătorului-
Jump to: