Airsoft Oradea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Airsoft Oradea forum Club Sportiv Weekend Warriors Team
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 REPLICA AIRSOFT IWI TAVOR TAR21 SPORT [UMAREX]

Go down 
5 posters
AuthorMessage
aki09
Weekend Warriors
aki09


Posts : 475
Join date : 2014-03-29
Age : 36
Location : Oradea

REPLICA AIRSOFT IWI TAVOR TAR21 SPORT [UMAREX] Empty
PostSubject: REPLICA AIRSOFT IWI TAVOR TAR21 SPORT [UMAREX]   REPLICA AIRSOFT IWI TAVOR TAR21 SPORT [UMAREX] Icon_minitime28/08/14, 03:33 pm

domnilor, ceva pareri despre replica de mai jos?

REPLICA AIRSOFT IWI TAVOR TAR21 SPORT [UMAREX]
Back to top Go down
raynor009

raynor009


Posts : 275
Join date : 2012-12-14
Age : 29
Location : Oradea

REPLICA AIRSOFT IWI TAVOR TAR21 SPORT [UMAREX] Empty
PostSubject: Re: REPLICA AIRSOFT IWI TAVOR TAR21 SPORT [UMAREX]   REPLICA AIRSOFT IWI TAVOR TAR21 SPORT [UMAREX] Icon_minitime29/08/14, 02:37 am

hmm si eu sunt interesat sa stiu daca e buna scratch

btw: umarex nu fac mai mult pistoale decat pusti?
Back to top Go down
Crucifix
Weekend Warriors
Crucifix


Posts : 1623
Join date : 2012-11-15
Age : 35
Location : Oradea

REPLICA AIRSOFT IWI TAVOR TAR21 SPORT [UMAREX] Empty
PostSubject: Re: REPLICA AIRSOFT IWI TAVOR TAR21 SPORT [UMAREX]   REPLICA AIRSOFT IWI TAVOR TAR21 SPORT [UMAREX] Icon_minitime29/08/14, 08:51 am

eu din cate stiu umarex nu este producator, cat subcontractor, in sensul ca e fabricat de altcineva sub licenta lor. Ce inseamna licenta lor, dreptul pentru marcajele de pe Heckler&Koch si altele. Cel putin eu asta stiu. Daca ma insel astept sa fiu corectat!
Back to top Go down
hayabusa
Weekend Warriors
hayabusa


Posts : 2788
Join date : 2009-10-26
Age : 78
Location : Lost haven - Oradea

REPLICA AIRSOFT IWI TAVOR TAR21 SPORT [UMAREX] Empty
PostSubject: Re: REPLICA AIRSOFT IWI TAVOR TAR21 SPORT [UMAREX]   REPLICA AIRSOFT IWI TAVOR TAR21 SPORT [UMAREX] Icon_minitime29/08/14, 06:37 pm

Umarex are licenta de la producatorul de arme cumparata. Toti producatorii de airsoft care produc replici de la H&K sunt obligati sa patenteze replicile lor prin Umarex. Orice firma care produce MP5 de ex e trecuta cu trademarks de pe arma reala plus stanta de firma Umarex, chiar adca in spatele numelui Umarex ce scrie pe cutie sta VFC de ex.

Pe chinezii de la Jing Gong sau Cyma ii doare la orez de licente si legi si produc in continuare pe unde le taie capul.

Producatori de Tavor erau Ares si S&T din cate stiu. Modelul din link pare sa fie acelasi de la S&T in US se vinde sub numele Elite Force

http://www.airsoftgi.com/product_info.php?products_id=15179



S&T Tar21 cu sunetul ei de stropitoare sudata din ciocan si grebla pe vapor.


Si modelul mai valabil de la Ares http://www.aresairsoft.com/tar21.html







Din oradea sunt 2 persoane care o au, Mike de la SAF e una din ele daca vreti sa o vedeti.
Back to top Go down
DIAS

DIAS


Posts : 27
Join date : 2011-10-05
Age : 54
Location : Oradea

REPLICA AIRSOFT IWI TAVOR TAR21 SPORT [UMAREX] Empty
PostSubject: SaluTARE   REPLICA AIRSOFT IWI TAVOR TAR21 SPORT [UMAREX] Icon_minitime11/11/14, 08:33 pm

Eu sunt cea de-a doua Smile Un TAVOR standard version green TAR 21 de la ARES . Nu ne-am auzit de mult si cred ca ... neavand decat mare pasiune si putin timp as decide sa ma debarasez de intregul echipament de airsoft. Cum si unde as putea sa postez imagini cu tot ceea ce detin ?

https://i.servimg.com/u/f59/16/96/74/68/tavor_12.jpg
Back to top Go down
aki09
Weekend Warriors
aki09


Posts : 475
Join date : 2014-03-29
Age : 36
Location : Oradea

REPLICA AIRSOFT IWI TAVOR TAR21 SPORT [UMAREX] Empty
PostSubject: Re: REPLICA AIRSOFT IWI TAVOR TAR21 SPORT [UMAREX]   REPLICA AIRSOFT IWI TAVOR TAR21 SPORT [UMAREX] Icon_minitime11/11/14, 10:15 pm

Aici!!! cheers


DIAS wrote:
Eu sunt cea de-a doua Smile Un TAVOR standard version green TAR 21 de la ARES . Nu ne-am auzit de mult si cred ca ... neavand decat mare pasiune si putin timp as decide sa ma debarasez de intregul echipament de airsoft. Cum si unde as putea sa postez imagini cu tot ceea ce detin ?

https://i.servimg.com/u/f59/16/96/74/68/tavor_12.jpg
Back to top Go down
Sponsored content





REPLICA AIRSOFT IWI TAVOR TAR21 SPORT [UMAREX] Empty
PostSubject: Re: REPLICA AIRSOFT IWI TAVOR TAR21 SPORT [UMAREX]   REPLICA AIRSOFT IWI TAVOR TAR21 SPORT [UMAREX] Icon_minitime

Back to top Go down
 
REPLICA AIRSOFT IWI TAVOR TAR21 SPORT [UMAREX]
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Pareri replica VFC
» H&K 417D Umarex (vfc)
» Vand Ares TAR-21 (Tavor) - pret nou 1000 RON
» Parere replica
» Replica RK-06W

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Airsoft Oradea :: Discutii generale :: Replici de airsoft-
Jump to: