Airsoft Oradea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Airsoft Oradea forum Club Sportiv Weekend Warriors Team
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 sa oprim o clipa!

Go down 
+11
rrazak
warbringer
BLACKSTONE
Claudiu M9
goliath
Ghost
Crucifix
mihi
Tschecke
mada
medve
15 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
medve
A.R.G.U.S
medve


Posts : 568
Join date : 2011-02-16
Age : 37
Location : Oradea

sa oprim o clipa! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: sa oprim o clipa!   sa oprim o clipa! - Page 2 Icon_minitime07/03/13, 05:48 pm

Sambata nu pot.... Vineri ??
Back to top Go down
medve
A.R.G.U.S
medve


Posts : 568
Join date : 2011-02-16
Age : 37
Location : Oradea

sa oprim o clipa! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: sa oprim o clipa!   sa oprim o clipa! - Page 2 Icon_minitime07/03/13, 07:06 pm

Daca asa multi vom fii atunci no sa gasim locatie unde inchepem toti la o masa...
Sambata probabil aveti deja program... Dar eu acum propun sa ne intalnim vineri.... Nici vineri nu e ok
Back to top Go down
Crucifix
Weekend Warriors
Crucifix


Posts : 1623
Join date : 2012-11-15
Age : 35
Location : Oradea

sa oprim o clipa! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: sa oprim o clipa!   sa oprim o clipa! - Page 2 Icon_minitime07/03/13, 08:58 pm

eu nu pot vineri ....imi pare rau dar am ceva planificat de ceva vreme...
Back to top Go down
medve
A.R.G.U.S
medve


Posts : 568
Join date : 2011-02-16
Age : 37
Location : Oradea

sa oprim o clipa! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: sa oprim o clipa!   sa oprim o clipa! - Page 2 Icon_minitime07/03/13, 10:21 pm

tu ai venit primul cu ideea, nu cu tine ii problema ci cu restul care nu dau interes nici vineri nici sambata... doar 4 am zis ca venim la o intalnire sa discutam treaba asta nu pe forum ci live Sad
Back to top Go down
hayabusa
Weekend Warriors
hayabusa


Posts : 2788
Join date : 2009-10-26
Age : 78
Location : Lost haven - Oradea

sa oprim o clipa! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: sa oprim o clipa!   sa oprim o clipa! - Page 2 Icon_minitime07/03/13, 10:22 pm

Locatia si ora?

Ii rog si pe jucatorii noi, chiar si cu 2 jocuri la activ daca au jucat airsoft sa vina, nu doar cei care sunt vechi (Crucifix, Myru, mada, amicul tau mada care a fost si duminica cu voi, marius daca poti pls come also, cezar etc)
Back to top Go down
hayabusa
Weekend Warriors
hayabusa


Posts : 2788
Join date : 2009-10-26
Age : 78
Location : Lost haven - Oradea

sa oprim o clipa! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: sa oprim o clipa!   sa oprim o clipa! - Page 2 Icon_minitime07/03/13, 10:26 pm

medve daca te doare lista uite aici:

1. Tschecke
2 Crucifix
3 mada
4 mihi
5 goliath
6 kgb
7 haya
8 ciorbax
9 medve
10 warbringer
11 ghost
12
13
14
15

Daca vrei ca o anumita persoana sa fie prezenta name it.
Back to top Go down
mihi
Weekend Warriors



Posts : 143
Join date : 2012-08-02
Location : Oradea

sa oprim o clipa! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: sa oprim o clipa!   sa oprim o clipa! - Page 2 Icon_minitime07/03/13, 10:34 pm

locatia si ora?..
Back to top Go down
SWAT
SAF
SWAT


Posts : 623
Join date : 2010-04-14
Age : 47
Location : Oradea

sa oprim o clipa! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: sa oprim o clipa!   sa oprim o clipa! - Page 2 Icon_minitime07/03/13, 10:48 pm

Nu ar fi mai bine Duminica, dupa joc? S-ar putea sa vin si eu, dupa ce scap de musafiri. Smile
Back to top Go down
medve
A.R.G.U.S
medve


Posts : 568
Join date : 2011-02-16
Age : 37
Location : Oradea

sa oprim o clipa! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: sa oprim o clipa!   sa oprim o clipa! - Page 2 Icon_minitime07/03/13, 10:53 pm

hayabusa wrote:
medve daca te doare lista uite aici:

Daca vrei ca o anumita persoana sa fie prezenta name it.


insfarsit!
cum adica ma doare lista? Nu am si nici nu am avut preferinte, doar lipsa de interes ma durea

vineri 19:00 hanul cu noroc? ok?
Back to top Go down
Crucifix
Weekend Warriors
Crucifix


Posts : 1623
Join date : 2012-11-15
Age : 35
Location : Oradea

sa oprim o clipa! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: sa oprim o clipa!   sa oprim o clipa! - Page 2 Icon_minitime07/03/13, 10:55 pm

revin, vineri eu nu pot .... de la 7 maxim jumate de ora pot fi si eu prezent.
Back to top Go down
kgbpower
Weekend Warriors
kgbpower


Posts : 252
Join date : 2011-10-14
Age : 37
Location : Oradea

sa oprim o clipa! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: sa oprim o clipa!   sa oprim o clipa! - Page 2 Icon_minitime07/03/13, 11:05 pm

eu pass daca este vineri, lucrez dupamasa
Back to top Go down
medve
A.R.G.U.S
medve


Posts : 568
Join date : 2011-02-16
Age : 37
Location : Oradea

sa oprim o clipa! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: sa oprim o clipa!   sa oprim o clipa! - Page 2 Icon_minitime07/03/13, 11:07 pm

sanbata duminica eu nu pot Sad
Back to top Go down
BLACKSTONE
Weekend Warriors
BLACKSTONE


Posts : 1435
Join date : 2009-10-31
Age : 48
Location : Oradea

sa oprim o clipa! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: sa oprim o clipa!   sa oprim o clipa! - Page 2 Icon_minitime08/03/13, 12:07 am

Maine e 8 martie. Probabil unii vor sa stea cu nevasta, prietena, iubita ,amanta........etc.
Back to top Go down
SWAT
SAF
SWAT


Posts : 623
Join date : 2010-04-14
Age : 47
Location : Oradea

sa oprim o clipa! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: sa oprim o clipa!   sa oprim o clipa! - Page 2 Icon_minitime08/03/13, 01:07 am

medve wrote:
sanbata duminica eu nu pot Sad
Saptamana viitoare? Smile
Back to top Go down
mihi
Weekend Warriors



Posts : 143
Join date : 2012-08-02
Location : Oradea

sa oprim o clipa! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: sa oprim o clipa!   sa oprim o clipa! - Page 2 Icon_minitime08/03/13, 01:11 am

stam de 2 pagini si tot stabilim ce si cum...pana acuma nu a fost bine vineri...apoi nici sambata si acum doar saptamana viitoare?..kkt...mergem sambata si gata...stabiliti ora si locatia si lista cu participantii...asa greu e????
Back to top Go down
goliath
Weekend Warriors
goliath


Posts : 704
Join date : 2012-06-18
Age : 43
Location : Oradea

sa oprim o clipa! - Page 2 Empty
PostSubject: re   sa oprim o clipa! - Page 2 Icon_minitime08/03/13, 01:12 am

hai atunci anul viitor,mergem maine si gata.ce tot o lalaim atat??era vorba de vineri sau sambata.
Back to top Go down
mihi
Weekend Warriors



Posts : 143
Join date : 2012-08-02
Location : Oradea

sa oprim o clipa! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: sa oprim o clipa!   sa oprim o clipa! - Page 2 Icon_minitime08/03/13, 01:12 am

bine ca pana scriu eu pe forum nu mai e nimeni...numa eu cu goliath...grrrr..
Back to top Go down
goliath
Weekend Warriors
goliath


Posts : 704
Join date : 2012-06-18
Age : 43
Location : Oradea

sa oprim o clipa! - Page 2 Empty
PostSubject: re   sa oprim o clipa! - Page 2 Icon_minitime08/03/13, 01:14 am

vineri,sambata,cand vreti.imi fac timp
Back to top Go down
hayabusa
Weekend Warriors
hayabusa


Posts : 2788
Join date : 2009-10-26
Age : 78
Location : Lost haven - Oradea

sa oprim o clipa! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: sa oprim o clipa!   sa oprim o clipa! - Page 2 Icon_minitime08/03/13, 01:25 am

Hanul cu noroc ora 19 Sambata. Be there all of ya'..
Back to top Go down
Claudiu M9
A.R.G.U.S
Claudiu M9


Posts : 1021
Join date : 2010-07-16
Age : 41
Location : Oradea

sa oprim o clipa! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: sa oprim o clipa!   sa oprim o clipa! - Page 2 Icon_minitime08/03/13, 08:20 am

hayabusa wrote:
Hanul cu noroc ora 19 Sambata
Przent
Back to top Go down
http://www.saf.youpc.ro./
BLACKSTONE
Weekend Warriors
BLACKSTONE


Posts : 1435
Join date : 2009-10-31
Age : 48
Location : Oradea

sa oprim o clipa! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: sa oprim o clipa!   sa oprim o clipa! - Page 2 Icon_minitime10/03/13, 02:50 pm

Concluzia discutiilor dintre cele 2 echipe rezultate in urma discutiilor din tata de 9.03.13 sunt:
1) Membrii celor 2 echipe nu vor face remarci ,comentarii ,glume pe forumul celeilalte echipe . Nu se vor amesteca in primirea ,educarea, jucatorilor noi inscrisi pe forumul celeilalte echipe . Daca vor folosi forumul celeilalte echipe vor posta la subiect fara discutii ,comentarii si povesti off-topic.
In principiu : fiecare echipa sa-si vada de forumul propriu si daca are ceva de dezbatut sa o faca pe forumul echipei proprii.
2) Vom scoate din regulament regula "BANG-ULUI" pentru a nu mai genera neintelegeri,discutii si probleme inutile.
3) Vom face tot posibilul ca la inceputul fiecarui joc sa facem un briefing legat de regulament ( chiar daca la joc participa doar jucatorii vechi , am ajuns la concluzia ca "repetarea este mama invataturii )"si detaliile legate de scenariu/jocul pe care-l vom juca in ziua respectiva.
4) Toti membrii celor doua echipe va trebui sa respecte cu strictete regula : "fara comntarii ,remarci ,discutii,intrebari in timpul jocului " Daca sunt nelamuriri,intrebari,neclaritati in timpul jocului, acestea se vor discuta pe un ton clam si intr-o maniera constructiva dupa terminarea rundei sau jocului respectiv.

Daca am uitat ceva va rog sa completati voi postul acesta !
Back to top Go down
rrazak

rrazak


Posts : 280
Join date : 2010-07-13
Age : 44
Location : Valea lui Mihai

sa oprim o clipa! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: sa oprim o clipa!   sa oprim o clipa! - Page 2 Icon_minitime10/03/13, 04:01 pm

ciorbax wrote:
Concluzia discutiilor dintre cele 2 echipe rezultate in urma discutiilor din tata de 9.03.13 sunt:
1)
2)
3)
4)
Daca am uitat ceva va rog sa completati voi postul acesta !

ma bag, ca nu ma abtin, chiar si cu riscul de a-mi atrage unele sentimente negative:
1. Ati stabilit ca "suntem prieteni", dar nu te astept la mine la o cafea. Bea-o la tine sau unde oi vrea, da nu la mine. Sad
2. Ati stabilit ca una din putinele reguli care implica maxim de fair-play (quintesenta airsoftului) sa nu se aplice. Pentru ca sunt unii care interpreteaza sintagma: putea sa ma impuste daca voia, dar poate nu a vrut sa ma raneasca. Stau si ma intreb ce veti face cand nu se va respecta regula HIT. Veti juca cu bile colorate pentru ca unul dintre voi nu va recunoaste ca a fost lovit?
3. Ati sabilit sa la inceputul fiecarui joc sa se faca briefing. S-a facut si pana acum, regulile s-au respectat asa cum s-au respectat. Nu zis ca e un lucru rau asta, chiar din contra.
4. No comment pe teren....Nu-s curios dar asi vrea sa vad.... Rolling Eyes

Deci ati vorbit mult, probabil v-ati si contrat, singura problema noua fiind cea a folosirii forumului echipei adverse. Ca altfel nu pot sa zic decat echipa adversa. Nu doresc sa apar, sau u atat mai mult sa acuz vreuna dintre echipe. Opiniile mele cu privire la scindarea celor doua grupuri le zic si personal, ori de cate ori am ocazia.

Celor care au uitat esenta sportului in general si al airsoftului in special, asi dori sa le aduc aminte unele idei de baza care ne-au motivat sa ne apucam de acest sport: miscare, prieteni, socializare, toleranta, disciplina, fair-play.
Va suna cunoscut? A fost demult si probabil unii dintre voi au uitat. Iar altii nici macar n-au apucat sa invete. Neutral



Back to top Go down
mihi
Weekend Warriors



Posts : 143
Join date : 2012-08-02
Location : Oradea

sa oprim o clipa! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: sa oprim o clipa!   sa oprim o clipa! - Page 2 Icon_minitime10/03/13, 04:21 pm

clar ca nu te abtii ...Smile)
Back to top Go down
goliath
Weekend Warriors
goliath


Posts : 704
Join date : 2012-06-18
Age : 43
Location : Oradea

sa oprim o clipa! - Page 2 Empty
PostSubject: re   sa oprim o clipa! - Page 2 Icon_minitime10/03/13, 05:20 pm

amenda Laughing
25de lei
Back to top Go down
goliath
Weekend Warriors
goliath


Posts : 704
Join date : 2012-06-18
Age : 43
Location : Oradea

sa oprim o clipa! - Page 2 Empty
PostSubject: re   sa oprim o clipa! - Page 2 Icon_minitime10/03/13, 05:30 pm

nu i asa.

deci s a stabilit ca poti sa vii sa ti bei cafeaua la noi ,dar sa nu cauti la noi in frigider si sa nu faci caca in baia noastra.in rest same shit din highlander.

oricum vreau sa mi iau o casa la valea lui mihai ca sigur e foarte frumos,voi n aveti certuri si discutii.(sau aveti??? Laughing )

n aveti.dupa cum zicea judge dread(sigur l ai vazut) i am the law(adica tu Laughing si de aia nu comenteaza nimeni)

Back to top Go down
Sponsored content





sa oprim o clipa! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: sa oprim o clipa!   sa oprim o clipa! - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
sa oprim o clipa!
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Airsoft Oradea :: Discutii generale :: Discuţii generale-
Jump to: