Airsoft Oradea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Airsoft Oradea forum Club Sportiv Weekend Warriors Team
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Eladó fekete színű kiegészítők - Edited -

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Kainen

Kainen


Posts : 92
Join date : 2011-06-30
Age : 40
Location : Biharkeresztes

Eladó fekete színű kiegészítők - Edited - Empty
PostSubject: Eladó fekete színű kiegészítők - Edited -   Eladó fekete színű kiegészítők - Edited - Icon_minitime20/04/12, 11:07 pm

Eladó több fekete színű felszerelésem színváltás miatt.

Így talán egyszerűbb, itt rajtam van az össze kiegészítő, amit árulok. Igény esetén csinálok saját képet.

Eladó fekete színű kiegészítők - Edited - 925030268DSC_0280_www.kepfeltoltes.hu_

1. Fekete színű Viper mellény, taktikai öv nélkül, jó állapotban van, nincs szakadás, vagy egyéb sérülés, vigyáztam rá. 6 db. M4, AK, vagy ilyen méretű tárzseb, két nagy belső zseb, egy rádiózseb, két kisebb zseb a mellkason. Elöl 3 felvarrónak (név, csapatnév, csapatlogó) tépőzáras hely, hátul egy nagy felvarrónak tépőzáras hely. Egy fekete egy pontos szíj van rászerelve, ezzel együtt adom a mellényt. Minden irányban széles tartományban állítható. Egyetlen hibája van: a cipzárat meglőtték néhány helyen, és tört ki egy pár fog. A cipzár cseréjét megoldom az eladás előtt.

- 9.000 forint+posta Elkelt!

2. Fekete színű Fidragon térd és könyökvédő. Használtasak, arra használtam őket, amire valók, a műanyag koptatókon van karc bőven, de tökéletes most is.

- 2.500 forint+posta Elkelt.

3. Fekete színű, nagy méretű tárdobó. Nekem volt már benne 8 AK táram is, szóval fér bele. Ez már kevesebbet volt használva, jó állapotban van.

- Elkelt.

4. Fekete színű combtok táraknak. 2 db. AK, vagy M4 tár fér bele, szintén jó állapotban van.

- 2.500 forint!!

5. Fekete színű "Punisher" logós vékony, szövet maszk. Talán 3 alkalommal volt rajtam.

- 1.000 forint+posta Elkelt.

Érdeklődés itt privátban, vagy a kainendae@gmail.com e-mail címen. Képeket kérésre szívesen készítek róluk, és küldöm mailben.
Back to top Go down
http://www.ateamlap.hu/ateamforum/index.php
Kainen

Kainen


Posts : 92
Join date : 2011-06-30
Age : 40
Location : Biharkeresztes

Eladó fekete színű kiegészítők - Edited - Empty
PostSubject: Re: Eladó fekete színű kiegészítők - Edited -   Eladó fekete színű kiegészítők - Edited - Icon_minitime07/05/12, 08:49 pm

Minden elkelt!!
Back to top Go down
http://www.ateamlap.hu/ateamforum/index.php
SWAT
SAF
SWAT


Posts : 623
Join date : 2010-04-14
Age : 47
Location : Oradea

Eladó fekete színű kiegészítők - Edited - Empty
PostSubject: Re: Eladó fekete színű kiegészítők - Edited -   Eladó fekete színű kiegészítők - Edited - Icon_minitime07/05/12, 10:14 pm

Au trecut toate. Se poate inchide.
Back to top Go down
Kainen

Kainen


Posts : 92
Join date : 2011-06-30
Age : 40
Location : Biharkeresztes

Eladó fekete színű kiegészítők - Edited - Empty
PostSubject: Re: Eladó fekete színű kiegészítők - Edited -   Eladó fekete színű kiegészítők - Edited - Icon_minitime07/05/12, 10:57 pm

Köszönöm! Wink
Back to top Go down
http://www.ateamlap.hu/ateamforum/index.php
Sponsored content





Eladó fekete színű kiegészítők - Edited - Empty
PostSubject: Re: Eladó fekete színű kiegészítők - Edited -   Eladó fekete színű kiegészítők - Edited - Icon_minitime

Back to top Go down
 
Eladó fekete színű kiegészítők - Edited -
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Eladó Cree Ledes fegyverlámpák (Edited)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Airsoft Oradea :: Vânzări/Cumpărări :: Arhivă-
Jump to: