Airsoft Oradea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Airsoft Oradea forum Club Sportiv Weekend Warriors Team
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Vand ghidaj resort cu rulment si resort ultimate ambele

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Eddie
A.R.G.U.S
Eddie


Posts : 288
Join date : 2011-05-25
Age : 47
Location : Oradea

Vand ghidaj resort cu rulment si resort ultimate ambele Empty
PostSubject: Vand ghidaj resort cu rulment si resort ultimate ambele   Vand ghidaj resort cu rulment si resort ultimate ambele Icon_minitime02/03/12, 05:08 pm

- Vang ghidaj resort metalic cu rulment Ultimate in ambalaj original sigilat: 55 ron

http://www.airsoft.ro/ULTIMATE-GHIDAJ-R ... R-III_2475

Motivul vanzarii: Nu am nevoie de el, (am avut deja unul in ghearbox )

Arc (resort) Ultimate 110m/s : 37 ron

http://www.airsoft.ro/ULTIMATE-RESORT-P ... 10-MS_2242

Motivul vanzarii: Montat in replica mea scoate in jur de 140m/s , si vroiam doar max. 120 m/s...
Back to top Go down
hayabusa
Weekend Warriors
hayabusa


Posts : 2788
Join date : 2009-10-26
Age : 78
Location : Lost haven - Oradea

Vand ghidaj resort cu rulment si resort ultimate ambele Empty
PostSubject: Re: Vand ghidaj resort cu rulment si resort ultimate ambele   Vand ghidaj resort cu rulment si resort ultimate ambele Icon_minitime02/03/12, 06:01 pm

Vezi, eu ce ti-am spus legat de ghidaj si arc? Razz Pune arc slab pt ca vei avea viteza de la compresie, nu lua nici ghidajul pt ca ce ai iti e perfect Very Happy dar noa daca aveti bani pt teste Basketball
Back to top Go down
Eddie
A.R.G.U.S
Eddie


Posts : 288
Join date : 2011-05-25
Age : 47
Location : Oradea

Vand ghidaj resort cu rulment si resort ultimate ambele Empty
PostSubject: Re: Vand ghidaj resort cu rulment si resort ultimate ambele   Vand ghidaj resort cu rulment si resort ultimate ambele Icon_minitime05/03/12, 08:29 pm

hayabusa wrote:
Vezi, eu ce ti-am spus legat de ghidaj si arc? Razz Pune arc slab pt ca vei avea viteza de la compresie, nu lua nici ghidajul pt ca ce ai iti e perfect Very Happy dar noa daca aveti bani pt teste Basketball

Da asa e.

In fine daca era un ghidaj fara rulment, oricum il puneam in replica, dar precum aveam unul metalic si cu rulment in replica (nu aveam de unde stii), ceea ce in acelasi model de replica (a lui MJR) nu era.

Problema mai mare e ca, arcul pe care l-am luat de 110m/s scoate 140m/s in replica mea.. Sad
Back to top Go down
Sponsored content





Vand ghidaj resort cu rulment si resort ultimate ambele Empty
PostSubject: Re: Vand ghidaj resort cu rulment si resort ultimate ambele   Vand ghidaj resort cu rulment si resort ultimate ambele Icon_minitime

Back to top Go down
 
Vand ghidaj resort cu rulment si resort ultimate ambele
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Baterie AEP & ghidaj arv Gb v3 - Se poate inchide
» Sims 2 Ultimate Edition free
» Vand G36 / MP5
» vand
» Vand mp5

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Airsoft Oradea :: Vânzări/Cumpărări :: Vanzari replici si echipament airsoft.-
Jump to: