Airsoft Oradea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Airsoft Oradea forum Club Sportiv Weekend Warriors Team
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Salutare neica si bonjoure

Go down 
+4
rrazak
MILU
hayabusa
Adrian68
8 posters
AuthorMessage
Adrian68

Adrian68


Posts : 46
Join date : 2011-12-17

Salutare neica si bonjoure Empty
PostSubject: Salutare neica si bonjoure   Salutare neica si bonjoure Icon_minitime18/12/11, 11:09 am

Ma numesc Adrian, sunt inginer, 43 ani si de aproape un an sunt oradean....si ma plictisesc ingrozitor.... m-am saturat de C&C si sah.....
Am dat din pura intamplare de forumul vostru si sunt extrem de incantat.
Am citit aproape toate postarile, in special regulamentul si bineinteles coltul incepatorului.
Din nefericire, atunci cand mi-am comandat un pistol cu gaz de pe "Mercenarul" nu stiam ca exista si team-uri care se distreaza cu "de-a hotii si vardistii" si nici nu aveam cui sa-i cer un sfat....
Mi-am luat un Taurus PT 92 full metal cu blowback, un laser pointer si doua tinte - una cu gel si una electrica.... cu toate accesoriile am ajuns mai sus de 1000 ron.... Coletul vine marti si sper sa nu iau teapa... desi se pare ca este inevitabil pentru incepatori Very Happy
Am facut armata la pifa pe vremea lui ceasca si am tras cu tot ce se putea trage in Armata Romana, de la TT, Carpati , PM , PSL, mitraliera de TAB, la AG7 cu racheta antitanc la o tragere demonstrativa.
Probabil ca de aici am ramas cu nostalgii si asta a fost motivul pentru care m-am "inarmat" Very Happy Vreau sa particip si eu la intalnirile voastre...
Cu stima,
Back to top Go down
hayabusa
Weekend Warriors
hayabusa


Posts : 2788
Join date : 2009-10-26
Age : 78
Location : Lost haven - Oradea

Salutare neica si bonjoure Empty
PostSubject: Re: Salutare neica si bonjoure   Salutare neica si bonjoure Icon_minitime18/12/11, 11:14 am

Ciao Adrian si bine ai venit.

La fel patesc toti inati cu un pistol apoi cu 5-6replcici in dulap Razz si tot nu e suficient, odata ce te-a lovit, te-a lovit Laughing

Pentru joc e bine sa iti insusesti regulamentul si in principiu cam atat. Inainte sa iti achizitionezi vreo replica sau diverse componente pt echipament, te sfatuiesc sa intrebi inainte. Smile
Back to top Go down
MILU
SAF
MILU


Posts : 720
Join date : 2009-11-20
Age : 45
Location : Oradea

Salutare neica si bonjoure Empty
PostSubject: Re: Salutare neica si bonjoure   Salutare neica si bonjoure Icon_minitime18/12/11, 11:30 am

Bine ai venit
Back to top Go down
rrazak

rrazak


Posts : 280
Join date : 2010-07-13
Age : 44
Location : Valea lui Mihai

Salutare neica si bonjoure Empty
PostSubject: Re: Salutare neica si bonjoure   Salutare neica si bonjoure Icon_minitime18/12/11, 12:12 pm

Bine ai venit
citeste regulamentul, in special cele care se refera la masurile de siguranta, urmareste topicul de joc, inscrie-te, si ne vedem pe teren ..... sa vezi dup-aia ce o sa-ti mai placa Cool
Back to top Go down
Admiralis

Admiralis


Posts : 8
Join date : 2011-11-04
Age : 45
Location : Oradea

Salutare neica si bonjoure Empty
PostSubject: Re: Salutare neica si bonjoure   Salutare neica si bonjoure Icon_minitime18/12/11, 12:29 pm

Salut si bine ai venit!
Back to top Go down
BOPE4

BOPE4


Posts : 85
Join date : 2010-05-22
Age : 41
Location : Oradea/Nagyvarad

Salutare neica si bonjoure Empty
PostSubject: Re: Salutare neica si bonjoure   Salutare neica si bonjoure Icon_minitime18/12/11, 01:46 pm

Salve! Cum au spus si colegii, 1. Regulamentul de joc. 2. Regulamentul de forum. 3. Sfaturi si idei. 4. Prezentarea la joc. 5. Impresii.
Ordinea punctelor 3 si 4 nu e batuta in cuie.
Back to top Go down
BLACKSTONE
Weekend Warriors
BLACKSTONE


Posts : 1435
Join date : 2009-10-31
Age : 48
Location : Oradea

Salutare neica si bonjoure Empty
PostSubject: Re: Salutare neica si bonjoure   Salutare neica si bonjoure Icon_minitime18/12/11, 02:12 pm

Saluter si "Bine ai Venit !". Te rog nu ezita sa ne ceri sfaturi sau idei cand doresti sa-ti mai cumperii cate ceva . Noi suntem trecuti prin multe si nu merita sa-ti cheltuiesti banii aiurea si dupa aceea sa-ti para rau.
Back to top Go down
Adrian68

Adrian68


Posts : 46
Join date : 2011-12-17

Salutare neica si bonjoure Empty
PostSubject: Re: Salutare neica si bonjoure   Salutare neica si bonjoure Icon_minitime18/12/11, 05:25 pm

Multumesc pentru primirea calduroasa .... am inteles....Regulamentul ....Regulamentul ...si iar Regulamentul.... ca in armata ce mai...Very Happy.....nimic de zis ...aveti dreptate... armele astea nu te omoara dar pot sa-ti provoace modificari drastice ale fizionomiei....
Pana la Craciun este programat ceva???
Back to top Go down
Tschecke
Weekend Warriors
Tschecke


Posts : 456
Join date : 2010-01-17
Age : 52
Location : Oradea

Salutare neica si bonjoure Empty
PostSubject: Salutare neica si bonjoure   Salutare neica si bonjoure Icon_minitime18/12/11, 07:44 pm

Salut.
Bine Ai Venit !
Back to top Go down
Sponsored content





Salutare neica si bonjoure Empty
PostSubject: Re: Salutare neica si bonjoure   Salutare neica si bonjoure Icon_minitime

Back to top Go down
 
Salutare neica si bonjoure
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Salutare!
» Salutare
» salutare
» Salutare
» salutare

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Airsoft Oradea :: Regulament airsoft :: Colţul incepătorului-
Jump to: