Airsoft Oradea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Airsoft Oradea forum Club Sportiv Weekend Warriors Team
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Achizitionare prima replica

Go down 
3 posters
AuthorMessage
kgbpower
Weekend Warriors
kgbpower


Posts : 252
Join date : 2011-10-14
Age : 37
Location : Oradea

Achizitionare prima replica Empty
PostSubject: Achizitionare prima replica   Achizitionare prima replica Icon_minitime15/12/11, 08:36 pm

Salut, as dorii sa schizitionez prima replica dar sunt nesigur si cer ajutorul vostru. Am un buget pentru arma de max. 600ron, m-am gandit la un Cyma Ak47 tactical; din ce am vazut este buna pentru un incepator. Daca credeti ca as putea achizitiona ceva mai bun va rog sfatuitima. Ms
Back to top Go down
BLACKSTONE
Weekend Warriors
BLACKSTONE


Posts : 1435
Join date : 2009-10-31
Age : 48
Location : Oradea

Achizitionare prima replica Empty
PostSubject: Re: Achizitionare prima replica   Achizitionare prima replica Icon_minitime15/12/11, 11:07 pm

Ti-o recomand cu tarie . Toti cei care au avut-o au fost multumiti de ea.
http://www.taiwangun.com/electric-air-soft-guns/bi-5781m-rasii-cqb-boyi_1.html
Este putin mai scumpa ca si 600 ron dar merita !
Ti-am spus , prima data hai la un joc ,poti inchiria replica de la cineva si sigur vei fi mai lamurit ulterior .
La joc vezi o gramada de replici , le poti testa si poti sa vezi ce-ti place mai mult !
Back to top Go down
hayabusa
Weekend Warriors
hayabusa


Posts : 2788
Join date : 2009-10-26
Age : 78
Location : Lost haven - Oradea

Achizitionare prima replica Empty
PostSubject: Re: Achizitionare prima replica   Achizitionare prima replica Icon_minitime15/12/11, 11:10 pm

Salutare, sincer daca e sa aleg personal intre toate brandurile de china as alege Cyma sau A&K. Conform bugetului tau replica care ti-o recomand eu ar fi http://www.taiwangun.com/electric-air-soft-guns/cm-040b_1.html

Nu prea poti sa dai gres cu modelul asta, dar depinde si de preferintele tale legate de partea estetica a unui AK.
Back to top Go down
Sponsored content





Achizitionare prima replica Empty
PostSubject: Re: Achizitionare prima replica   Achizitionare prima replica Icon_minitime

Back to top Go down
 
Achizitionare prima replica
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Prima replica
» Ajutor pt prima replica...
» Sfaturi prima replica
» Ajutor achizitie prima replica AEG
» Prima aparitie intr-un ziar BIHOREAN

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Airsoft Oradea :: Discutii generale :: Replici de airsoft-
Jump to: