Airsoft Oradea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Airsoft Oradea forum Club Sportiv Weekend Warriors Team
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Sfaturi si pareri pt achizitia unei replici

Go down 
+2
warbringer
DIAS
6 posters
AuthorMessage
DIAS

DIAS


Posts : 27
Join date : 2011-10-05
Age : 54
Location : Oradea

Sfaturi si pareri pt achizitia unei replici Empty
PostSubject: Sfaturi si pareri pt achizitia unei replici   Sfaturi si pareri pt achizitia unei replici Icon_minitime09/10/11, 09:43 pm

Deci, cine are putina rabdare cu un "boboc"? Am nevoie de sfaturi (multe multe) si vreau sa va rog sa ma consiliati cu sfaturi si pareri . Cine e dispus sa imi dea un numar de telefon sau un id de Yahoo Messsenger sa zicem. Astept cu mare nerabdare.
2. Mi s-a pus pata pe o replica TAVOR CTAR-21 , un AEG de la ARES!

Am intelesc ca vine fara acumulator: oare ce model mi-ati recomanda?

Spuneti-mi va rog parerile despre ea : cu bune si mai ales cu rele. De unde as putea sa o comand la cel mai bun pret, etc etc.

Am intelesc ca un coleg de-al nostru are chiar aceasta replica. Daca il rog sa imi dea si mie numele si un contact sa pot sa o vad si sa o pipai nitel.
Va multumesc anticipat tuturor!
Back to top Go down
warbringer
SAF
warbringer


Posts : 87
Join date : 2011-03-25
Age : 38
Location : Oradea

Sfaturi si pareri pt achizitia unei replici Empty
PostSubject: Re: Sfaturi si pareri pt achizitia unei replici   Sfaturi si pareri pt achizitia unei replici Icon_minitime11/10/11, 02:41 pm

http://shop.ehobbyasia.com/ares-tavor-tar-21-rail-version-airsoft-aeg-olive-drab.html

arma asta - un candidat bun , haideti baietii sa il ajutam pe om doreste sa investeasca si sa se apuce de airsoft.

Sa vedem si de un acumulator bun si un smart charger.

Marca ce stiti de ea ? arma in sine e bine construita pro/cons?

Aveti mai sus in link toate specurile ,prea multe reviews nu sunt nu e o arma de toate zilele.
Back to top Go down
http://www.cs.youpc.ro
SWAT
SAF
SWAT


Posts : 623
Join date : 2010-04-14
Age : 47
Location : Oradea

Sfaturi si pareri pt achizitia unei replici Empty
PostSubject: Re: Sfaturi si pareri pt achizitia unei replici   Sfaturi si pareri pt achizitia unei replici Icon_minitime11/10/11, 02:45 pm

Io l-as impinge spre un M4,..... dar daca lui aia-i place....., sau poate ii place si SCAR?
Back to top Go down
Ghost
SAF
Ghost


Posts : 257
Join date : 2011-03-27
Age : 38
Location : Oradea

Sfaturi si pareri pt achizitia unei replici Empty
PostSubject: Re: Sfaturi si pareri pt achizitia unei replici   Sfaturi si pareri pt achizitia unei replici Icon_minitime11/10/11, 05:26 pm

Cred ca ar fi foarte indicat sa vorbesti cu MIKE de pe forum pentru ca el are aceasta arma si din cate stiu a si facut ceva modificari la ea. El sau Claudiu M9 ti ar putea da eventual mai multe informatii legate de tipul de gearbox care ii pus pe aceasta replica si alte detalii.
Back to top Go down
hayabusa
Weekend Warriors
hayabusa


Posts : 2788
Join date : 2009-10-26
Age : 78
Location : Lost haven - Oradea

Sfaturi si pareri pt achizitia unei replici Empty
PostSubject: Re: Sfaturi si pareri pt achizitia unei replici   Sfaturi si pareri pt achizitia unei replici Icon_minitime11/10/11, 09:13 pm

Legat de replica vorbisem aseara pe mess. Pe mike am sa-l rog in schimb sa-mi spuna cat loc are in patul replicii pt baterie. Daca intra o baterie cu 4 cilindrii pusi in lung.

http://www.gunzone.at/airsoft/p/en/9.6V-2400mAh-Large-Type-Pirate-Arms/1955/59/
Back to top Go down
mike
SAF
mike


Posts : 132
Join date : 2010-08-03
Age : 36
Location : Oradea

Sfaturi si pareri pt achizitia unei replici Empty
PostSubject: Re: Sfaturi si pareri pt achizitia unei replici   Sfaturi si pareri pt achizitia unei replici Icon_minitime12/10/11, 12:08 am

hayabusa wrote:
Legat de replica vorbisem aseara pe mess. Pe mike am sa-l rog in schimb sa-mi spuna cat loc are in patul replicii pt baterie. Daca intra o baterie cu 4 cilindrii pusi in lung.

http://www.gunzone.at/airsoft/p/en/9.6V-2400mAh-Large-Type-Pirate-Arms/1955/59/

Very Happy Intra 2 din astea inghesuite la fix https://www.taiwangun.com/batteries_and_chargers_li-po_li-ion_lifepo4_batteries/battery_li-po_1200mah_11_1v_20c_firefox-1796.html sau un 8,4 mini type, cam atat ar fi latimea si inaltimea... iar ca lungime intra si un stick type lejer.
Bateria din link nu cred ca intra, parca alea large is cu mult mai late si mari.
Back to top Go down
Sponsored content





Sfaturi si pareri pt achizitia unei replici Empty
PostSubject: Re: Sfaturi si pareri pt achizitia unei replici   Sfaturi si pareri pt achizitia unei replici Icon_minitime

Back to top Go down
 
Sfaturi si pareri pt achizitia unei replici
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Sfaturi prima replica
» Sfaturi replica CM122
» Pareri replica VFC
» Pareri arma airsoft
» Aveti ceva informatii / pareri ?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Airsoft Oradea :: Discutii generale :: Replici de airsoft-
Jump to: