Airsoft Oradea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Airsoft Oradea forum Club Sportiv Weekend Warriors Team
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 patzanie

Go down 
3 posters
AuthorMessage
RaulOros

RaulOros


Posts : 14
Join date : 2011-03-10
Age : 35
Location : Oradea

patzanie Empty
PostSubject: patzanie   patzanie Icon_minitime23/03/11, 01:04 pm

mi-am cumparat in sfarsit si eu un aeg de la airsoft.ro

Replica despre care este vorba e de la G&G armament m16 carabine blow-back combo

Trebuie sa recunosc imi place foarte mult replica materialul e rezistent si frumos finisat, livrarea a fost rapida si toate cele

dar am ghinion cu incarcatorul... stiti rotitza dintata ( pe care o invarti sa alimenteze cu bile.... ) are din pacate un defect, nu face click-ul in momentul in care o invarti si nu opune rezistenta, drept urmare nu alimenteaza cu bile replica.

Am luat legatura cu echipa tehnica de la Airsoft.ro, sunt niste baieti foarte de treaba care m-au asigurat ca imi vor remedia problema si ca vor suporta ei costurile de curierat.

Prin acest topic nu doresc sa fac reclama proasta firmei Airsoft.ro dar imi vine sa dau vina pe firma de curierat.

In trecut am mai achizitionat de la Airsoft.ro si alte replici si consumabile si toate au ajuns in stare perfecta la mine livrate de fan courier.

Asta e singura data cand am primit coletul prin Urgent curier si pe langa ca am primit coletul "jegos" si cu ambalajul zgariat. tind sa cred ca prin manipularea neglijenta a marfii am primit si incarcatorul verificat la trimitere stricat la primire.

Sfatul meu daca mai comandati de la airsoft.ro sa alegeti ca firma de curierat Fan courier-u! Personal eu asa am sa fac!
Back to top Go down
warbringer
SAF
warbringer


Posts : 87
Join date : 2011-03-25
Age : 38
Location : Oradea

patzanie Empty
PostSubject: Re: patzanie   patzanie Icon_minitime28/03/11, 10:51 am

SAlut ,NU vrei sa stii in ce conditii e depozitata marfa la unele curiere,nu vrei sa stii cum le manipuleaza baietii cum le arunca...."ca doar nu sunt platiti destul sa aiba si grija".Asta e dezavantajul curierului,eu iti recomand sa ceri fan-courier la metoda livrare ii cunosc pe baieti si au bagat o groaza de bani in depozite,metode de manipulare, cu ei nu am avut probleme.In rest poate fi si ghinion sa fi fost defect din fabrica banuiesc



Last edited by warbringer on 28/03/11, 01:36 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://www.cs.youpc.ro
blood.in.my.sugar




Posts : 702
Join date : 2009-10-26
Age : 37
Location : Oradea

patzanie Empty
PostSubject: Re: patzanie   patzanie Icon_minitime28/03/11, 12:07 pm

Ce principiu interesant avem noi romanii "nu suntem platiti destul, de ce sa avem grija", minunat, de aia ne si merge asa bine in tara asta "din cauza politicienilor care nu ne platesc", yeah right, probabil si ei zic la fel.

Neutral
Back to top Go down
Sponsored content





patzanie Empty
PostSubject: Re: patzanie   patzanie Icon_minitime

Back to top Go down
 
patzanie
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Airsoft Oradea :: Discutii generale :: Discuţii generale-
Jump to: