Airsoft Oradea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Airsoft Oradea forum Club Sportiv Weekend Warriors Team
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Intrebare legata de transport prin curier

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Opriselu

Opriselu


Posts : 2
Join date : 2019-02-17
Age : 29
Location : Oradea

Intrebare legata de transport prin curier Empty
PostSubject: Intrebare legata de transport prin curier   Intrebare legata de transport prin curier Icon_minitime27/02/19, 09:08 pm

Salut . Urmeaza sa trimit in bucuresti un bar 10 jg . Il trimit prin fan curier cu verificare colet . Intrebarea mea e , cum sa il impachetez pe langa cutia lui originala da fiu sigur ca nu il sparg astia pe drum ?
Back to top Go down
raul.stancea

raul.stancea


Posts : 24
Join date : 2018-03-06
Age : 31
Location : Oradea

Intrebare legata de transport prin curier Empty
PostSubject: Re: Intrebare legata de transport prin curier   Intrebare legata de transport prin curier Icon_minitime28/02/19, 09:37 am

Pune-l cu fragil si declara valoarea coletului, in caz ca se avariaza sa fie specificat dinainte valoarea coletului! (poti declara cat doresti tu coletul - oricum ei nu verifica ce ai tu in el)
Back to top Go down
Crucifix
Weekend Warriors
Crucifix


Posts : 1623
Join date : 2012-11-15
Age : 35
Location : Oradea

Intrebare legata de transport prin curier Empty
PostSubject: Re: Intrebare legata de transport prin curier   Intrebare legata de transport prin curier Icon_minitime01/03/19, 09:32 am

daca o ai in cutia originala .. o poti impacheta in ceva hartie/plastic/ saci de gunoi sa nu se vada ce e in cutie ... si pui pe ea fragil ... nu este nici o problema sa trimiti asa ceva prin curier.
Back to top Go down
Sponsored content





Intrebare legata de transport prin curier Empty
PostSubject: Re: Intrebare legata de transport prin curier   Intrebare legata de transport prin curier Icon_minitime

Back to top Go down
 
Intrebare legata de transport prin curier
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Intrebare
» INTREBARE
» Transport Border War
» cumpar GEANTA TRANSPORT REPLICA
» Personalizare prin Hydrotransfer

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Airsoft Oradea :: Discutii generale :: Discuţii generale-
Jump to: