Airsoft Oradea forum Club Sportiv Weekend Warriors Team

HomeFAQRegisterLog in

Share | 

Sub 18 ani

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
K2nf

PostSubject: Sub 18 ani   23/07/15, 12:59 am

Sub 18 ani, se poate alatura acestiu Team si, sa participe ca si ceilalti peste 18?
Suspect
Back to top Go down
AK
Weekend Warriors

PostSubject: Re: Sub 18 ani   23/07/15, 06:35 am

Salut! Daca vii insotit de o persoana majora ( mama sau tata ) care sa isi dea acordul pentru tine...cred...Crucifix am dreptate?
Back to top Go down
Crucifix
Weekend Warriors

PostSubject: Re: Sub 18 ani   23/07/15, 09:43 am

Salut, pentru a putea participa ca si minor la un joc organizat de catre echipa noastra trebuie sa vii insotit de un tutore. Adica un parinte sau o persoana peste 18 ani care raspunde de tine. Daca vei participa la un joc impreuna cu noi avem tot dreptul sa te excludem de la jocuri pe baza de comportament. Este un drept ce ni se rezerva. Daca vei fi acceptat in continuare putem purcede la urmatorul pas sa obtii de la parintii tai (ambii) o adeverinta in care is dau acordul scris cu participarea ta la joc. Aceasta adeverinta trebuie ulterior aprobata la notar.

Aceste masuri sunt necesare in cazul in care te accidentezi ( de la accidentari din cauza terenului, accidentari cauzate de bile pentru nerespectarea regulamentului sau accidentari din cauza disciplinara). Aceste masuri ne absolva pe noi de responsabilitatea asupra persoanei tale in aceste situatii.
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Sub 18 ani   Today at 03:03 am

Back to top Go down

Sub 18 ani
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1