Airsoft Oradea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Airsoft Oradea forum Club Sportiv Weekend Warriors Team
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Replica sniper Kalashnikov CO2

Go down 
3 posters
AuthorMessage
raynor009

raynor009


Posts : 275
Join date : 2012-12-14
Age : 29
Location : Oradea

Replica sniper Kalashnikov CO2 Empty
PostSubject: Replica sniper Kalashnikov CO2   Replica sniper Kalashnikov CO2 Icon_minitime23/11/13, 12:25 am

Ma uitam pe Airsoft Cluj sa vad ce mai e nou si am vazut acest Dragunov sau Kalashnikov CO2.

http://www.airsoft-cluj.ro/replica-sniper-kalashnikov-co2.html

Am zis ca nu mai vreau Dragunov de cand l-am rupt in doua pe celalalt Razz dar replica asta pare misto, desi nu ma prea dau in vant dupa sniper-e ma c-am tenteaza sa o cumpar. Capsula de CO2 este introdusa in cilindru deci nu este nevoie de incarcatoare scumpe pe gaz le putem folosi pe cele normale cu arc. Singurul lucru nasol dupa parerea mea este ca iti ia mult timp sa schimbi capsula de CO2, pana dai jos arcul, pana scoti cilindrul iar pana le pui la loc.. Review la replica nu am gasit, daca stiti voi postati mai jos. Astept pareri geek


Last edited by raynor009 on 23/11/13, 03:36 am; edited 2 times in total
Back to top Go down
medve
A.R.G.U.S
medve


Posts : 568
Join date : 2011-02-16
Age : 37
Location : Oradea

Replica sniper Kalashnikov CO2 Empty
PostSubject: Re: Replica sniper Kalashnikov CO2   Replica sniper Kalashnikov CO2 Icon_minitime23/11/13, 01:31 am

pe scurt, mai bine ne inviti pe toti la o bere...
e o metoda mult mai buna de a arunca banii pe geam.

daca ai pus pata pe dragunov si ai si bani atunci real sword, daca nu ai atatia atunci cyma, daca nai rabdare sa strangi banii de cyma atunci acm de pe taiwangun...
Back to top Go down
hayabusa
Weekend Warriors
hayabusa


Posts : 2788
Join date : 2009-10-26
Age : 78
Location : Lost haven - Oradea

Replica sniper Kalashnikov CO2 Empty
PostSubject: Re: Replica sniper Kalashnikov CO2   Replica sniper Kalashnikov CO2 Icon_minitime23/11/13, 11:18 am

Singurul SVD pe care ti-l recomand e cel de la Real Sword daca ti-l permiti, iar ca si low buget fabricat in China, only this one de la Cyma CM057

http://www.wgcshop.com/wgc2008/main/product_detail1.php?search_From=category&item=CYMA-AEG-CM057&search=special&rs=Electric%20Airsoft%20Gun%20-%20AEG&catid=1&cat=900&view_choice=b
Back to top Go down
raynor009

raynor009


Posts : 275
Join date : 2012-12-14
Age : 29
Location : Oradea

Replica sniper Kalashnikov CO2 Empty
PostSubject: Re: Replica sniper Kalashnikov CO2   Replica sniper Kalashnikov CO2 Icon_minitime23/11/13, 12:13 pm

Ok, ok am inteles ca nu este bun, dar de ce?
Back to top Go down
Sponsored content





Replica sniper Kalashnikov CO2 Empty
PostSubject: Re: Replica sniper Kalashnikov CO2   Replica sniper Kalashnikov CO2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Replica sniper Kalashnikov CO2
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» sniper
» Replica sniper L96 MB08 nou nouta
» In memoria lui Kalashnikov!
» Once a sniper allways a sniper.
» top 10 sniper

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Airsoft Oradea :: Discutii generale :: Replici de airsoft-
Jump to: